MHP'den Vezirköprü Belediye Başkan Aday Adayı olan Ali Cengiz, parti mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi

MHP Vezirköprü Belediye Başkan Aday Adayı “ Ali Cengiz” , 2019 yerel seçim öncesi Vezirköprü Öğretmenevi'nde düzenlenen kahvaltı programında parti mensupları ile bir araya geldi. Düzenlenen programda Belediye Başkan Aday Adayı “Ali Cengiz” Başkan ol

MHP'den Vezirköprü Belediye Başkan Aday Adayı olan Ali Cengiz, parti mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi

MHP Vezirköprü Belediye Başkan Aday Adayı “ Ali Cengiz” , 2019 yerel seçim öncesi  Vezirköprü Öğretmenevi'nde düzenlenen kahvaltı programında parti mensupları ile bir araya geldi.

Düzenlenen programda Belediye Başkan Aday Adayı  “Ali Cengiz”  Başkan olması takdirinde  yapmak istediği projeleri  açıkladı.

 'Vezirköprü'yü birlikte inşa edeceğiz" diyen Cengiz, "Vezirköprü'ye kalıcı eserler bırakmak, çoğulcu yöneticilik anlayışı ile daha ileriye taşımak için yola çıktık. Tarihi ve turistik dokusunu ön plana çıkararak, daha modernize bir yaşam, yaşanılabilir bir Vezirköprü'yü sizlerle birlikte inşa etmek için yola çıktık." dedi.

İlçe dışında ve ilçede bulunan sivil toplum kuruluşları ile ortak hareket edeceklerini belirten Cengiz, belediye başkanı seçilmesi durumunda yapacağı çalışmaları anlattı. İstihdama yönelik çalışmalar ile işe başlayacağını söyleyen Cengiz; "İstanbul'daki iş adamı olan arkadaşlarımdan Vezirköprü'ye yatırım sözü aldım. Mantar İşleme Fabrikası, Pekmez ve Reçel İmalatı Fabrikası, Ayçiçek Yağı Fabrikası ve Tekstil Fabrikaları bunlardan bazıları. Halkımıza yönelik ise maddi imkanı olmayanlara Hilal Kart çıkararak her ay o kart ile alışveriş yapabilecekler." şeklinde konuştu.

Göçü önlemeye ve Vezirköprü'ye göçü çevirmeye yönelik projelerinin olduğunu da ifade eden Cengiz; "İlk etapta ön başvuruları toplayıp kar amacı gözetmeksizin bin adet toplu konut inşa edeceğiz ve bu konutları gurbetten Vezirköprü'ye dönecek hemşerilerimize en az 10 yıl ikamet etme şartı ile satacağız." dedi.

Ali Cengiz projelerinin devamında kırsal mahalleler için de projeleri olduğunu belirterek, sağlık ocaklarının kurulması, kırsal mahallelerde kişilerin kendilerinin getirdiği suya sayaç takılmaması sağlayacaklarını ve mahallelerin alt yapı ve sokak düzenlemelerini kısa sürede çözeceklerini ifade etti.

MHP Aday Adayı Ali Cengiz'in kahvaltı programına katılımcılar arasında MHP Vezirköprü İlçe Başkanı Dursun Gülünay ve yönetim kurulu üyeleri, Ülkü Ocakları Vezirköprü İlçe Başkanı Kemal Karagöz, MHP Vezirköprü Belediye Başkan Aday Adayı Özcan Duran ve partililer katıldılar.

vezirköprü Belediye Başkanlığı belediye bakan adayadayı MHP'den Vezirköprü Belediye Başkan Aday Adayı Belediye Başkanı mhp vezirköprü öğretmen evi 2019 yerel seçim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
HAVZA SPOR İLK DEVREDE İSTENİLENİ VEREMEDİ
HAVZA SPOR İLK DEVREDE İSTENİLENİ VEREMEDİ