Vezirköprü’de Denetim Serbestlik Yükümlüleri ,Vezirköprü Okullarını Güzelleştiriyorlar.

Vezirköprü'de 35 denetim serbest yükümlüsü tarafından vezirköprü okulları güzelleşiyor.

Vezirköprü’de Denetim Serbestlik Yükümlüleri ,Vezirköprü Okullarını Güzelleştiriyorlar.

Vezirköprü’de Denetim serbestlik yükümlüleri  tarafında ; İlçemiz Mehmet Paşa İlkokulunda temizlik, tadilat, boya, ağaç dikimi vb. çalışmalar yapacaklar. Vezirköprü Denetimli Serbestlik Müdürlüğü “Okullar Güzelleşiyor Etkinliği” kapsamında okullar güzelleştiriliyor.

 

Vezirköprü Denetimli Serbestlik Müdürü İbrahim Baysal, Vezirköprü İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Demircan, Vezirköprü Mehmet Paşa İlkokulu Müdürümüz Fazıl Engin, Denetimli Serbestlik kapsamında çalıştırılan yükümlülerin katılımı ile Mehmet Paşa İlkokulunda yapıldı.

 Vezirköprü Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demircan; yükümlüler çocuklarımızın eğitim ve öğretim gördükleri yerleri güzelleştirerek daha temiz bir ortamda eğitim ve öğrenim görmelerine katkı sunduğunu belirterek, uygulamaya olumlu baktığını ifade etti.

 

Denetimli Serbestlik Müdürü İbrahim Baysal ise; ‘Bu etkinliğimiz 18 Ocak'ta başlayıp 04 Şubat'a kadar devam edecek ve ikinci yarıyıla okulumuzu eğitim öğretime hazır hale getireceğiz. Ayrıca bu güzel ve anlamlı günde etkinliğimize eskişehir escort katılan herkese teşekkür ediyorum. Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü olarak bu ve buna benzer etkinliklerimizi yapmaya devam edeceğiz’ dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
HAVZA SPOR İLK DEVREDE İSTENİLENİ VEREMEDİ
HAVZA SPOR İLK DEVREDE İSTENİLENİ VEREMEDİ