Vezirköprü'de Görev Yapan Dokotra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kız İstedi

Vezirköprü'de Görev Yapan Dokotra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kız İstedi

Vezirköprü'de Görev Yapan Dokotra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kız İstedi

Vezirköprü Hastanesinde görev yapmakta olan Doktor İbrahim Hakkı Karakuş’a Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan belediye başkanlarının tanıtıldığı toplantıda Doktora Seçil Usul’un ailesini Erdoğan, arayarak  Seçil Usul'u Karakuş için istedi. Usul'un babasından olumlu yanıt alan Erdoğan, "İki gencimizi sevindirdin, mutlu ettin. Hayırlı işte acele etmek lazım, fazla da uzatmayın." dedi. Usul'un babasına teşekkür eden Erdoğan, genç çiftin nikahına da katılabileceğini belirtti.

Recep  Tayyip Erdoğan,kızı telefonla doktora istedikten kısa bir süre sonra Vali Kaymak tarafından genç çiftin nişan yüzüklerini  taktı .

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Vezirköprü'de doktor olarak görev yapan İbrahim Hakkı Karakuş için telefonda istediği Seçil Usul ile Karakuş'un nişanına  Vali Osman Kaymak ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'ın katıldılar.

Usul ailesinin de kızlarını verdiğini aktaran Kaymak, "Sayın Cumhurbaşkanımızın bize talimatları oldu. 'Bana vekaleten Çiğdem Karaaslan ile yüzükleri takarsınız.' dediler. Ben buradan Cumhurbaşkanımızın selamlarını iletiyorum ve gençleri tebrik ediyorum." dedi.

Gençlerin mutluluğunu önemsediklerini, örnek bir aile olmasını istediklerini dile getiren Kaymak, "Cumhurbaşkanımız, İbrahim'e meşhur önerisini yaptı ve çocuk konusuna girdi. Sayın Cumhurbaşkanımız, 4 veya 5 çocuk yapmalarını istedi. Ben de bunu yeni çifte iletiyorum." ifadelerini kullandı.

Karaaslan da Samsun'da güzel bir gün yaşadıklarını vurgulayarak, "Bu güzel günü, İbrahim ve Seçil'in nişanıyla taçlandırıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız vesile oldu, biz de kardeşlerimizin bu güzel gününe şahitlik ettik." diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
HAVZA SPOR İLK DEVREDE İSTENİLENİ VEREMEDİ
HAVZA SPOR İLK DEVREDE İSTENİLENİ VEREMEDİ