VEZİRKÖPRÜ ŞAHİNKAYA KANYONUNDA KAYBOLAN ÜNİVERSİTELİ TÜRKMEN GENÇTEN HABER ALINAMIYOR

Vezirköprü Şahinkaya Kanyonunda Türkmenistan uyruklu 20 yaşındaki Yusuf Hojayev kamp yapmak içi geldiği Vezirköprü kanyonunda kayboldu.

VEZİRKÖPRÜ ŞAHİNKAYA KANYONUNDA KAYBOLAN ÜNİVERSİTELİ TÜRKMEN GENÇTEN HABER ALINAMIYOR

Şahinkaya Kanyonunda kaybolan İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisi Türkmenistan uyruklu Yusuf Hojayev'in bulunması için arama çalışmaları sırasında gencin çadırı, montu ve çantası bulundu.

Şahinkaya Kanyonuna geldikten sonra çektiği bir video mesajda ailesine bir "En iyi okulda okuyorum. Param var, her türlü imkanım var. Yeter bu kadar yaşamak. Beni bulursanız buradaki insanları suçlamayın" diyen Türkmenistan uyruklu Yusuf Hojayev'dan iki gündür haber alınamadığı öğrenildi. Türkmenistan uyruklu Yusuf Hojayev'ı gönderdiği video mesaj sonrası Şahinkaya Kanyonuna gelen yakınları, burada yaptıkları arama sırasında kayıp gencin çantası, çadırı ve montunu buldu.

Samsun Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) Arama ve Kurtarma Şubesi ekipleride kayıp olan İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisi Türkmenistan uyruklu Yusuf Hojayev'in bulunması için Şahinkaya Kanyonunda canlı ve ceset arama köpekleri ile arama çalışması başlattı.

kayak kenthaber

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
HAVZA SPOR İLK DEVREDE İSTENİLENİ VEREMEDİ
HAVZA SPOR İLK DEVREDE İSTENİLENİ VEREMEDİ